Metro otobüs bileti al

METRO TURİZM İLE HER YER YAKIN

            Metro şehirlerarası otobüs ulaşımı sağlayan ve yıllardır sektörde yer bulmuş güzide bir otobüs firmasıdır. Firma kurulduğu günden beri ulaşım sektörünün önemli bir dinamiği olmayı başarmıştır. Metro Turizm ulaşım sektörünün en büyük yolcu taşımacılığı yapan firmasıdır. Bünyesinde bulunan 415 tanesi kendisine ait 1300’ün üzerinde otobüs ile tüm yollarda kendini göstermektedir. Firmanın kendisini en iyi anlatan  “aklınızda neresi varsa biz oradayız” sloganı hizmet anlayışını ve müşteriye verdiği değeri göstermektedir.

Metro otobüs bileti alarak aklınızda neresi varsa oraya rahat bir yolculuk yaparak ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin alanında dev bir ismi olan kuruluş her zaman sektörü hareketlendiren yapısı ile yolcuların tercih ettiği ve memnun kaldığı firma olarak kendisinden övgüyle bahsettirmeyi başarmış bulunmaktadır. Metro Turizm’den alınacak Metro otobüs bileti ile misafir olarak görüldüğünüz bir yolculuk yaparak ulaşmak istediğiniz yerlere ulaşabilirsiniz. Firma Türkiye’nin dört bir tarafında bulunan bilet satış acenteleri ile hizmet vermektedir. Firmadan bilet alan yolcu sayısı 2012 yılı itibari ile 20 milyon kişidir. Firmanın en önemli hedeflerinden birisi de 2013 yılında bilet alan yolcu sayısını 22 milyon kişiye çıkarmaktır.

Metro otobüs bileti alan yolcu sayısının alternatif taşımacılığın yükselmesine rağmen artmaya devam etmesi firmanın ne kadar büyük bir kuruluş olduğunu göstermektedir. Metro otobüs biletinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi de yolculara konforlu bir yolculuk için gereken tüm detayların sağlanmasıdır. Nedir bu detaylar? Öncelikle otobüse bindiğiniz andan itibaren Metro Turizmin misafiri olduğunuz size hissettirilmektedir. Yolcuya değer veren ve saygı duyan güler yüzlü elemanları ile müşteri odaklı hizmet anlayışı ruhuna sahip olan Metro firması rahat koltuklara sahip olan son model araç filosu ile yolculuklarda ayrıcalığın adı olmaktadır.

Metro otobüs bileti alan her yolcu bu ayrıcalığı yaşamayı hak etmektedir. Yolculuk esnasında koltuk arkasında bulunun TV ekranında 12 kanal seyretme fırsatınız olmaktadır. İnternete bağlanılabilen otobüslerde yolculuk sıkılmadan geçmektedir. Temiz ve nezih mekanlarda verilen otobüs molaları da Metro Turizm’den bilet alarak yaşanacak farklardandır. Başka firmalarla arasında belirgin farklar olan turizm firması kurulduğu 1992 yılından beri hizmet anlayışını günün şartlarına göre şekillendirerek her sene Metro otobüs bileti alarak yolculuk yapanların sayısının artmasına olanak vermiştir.

Metro otobüs bileti almak isteyenler ister satış acentesinden isterlerse online otobüs bileti al abilmektedirler. Bilet fiyatlarının uygun aralıklarda olması firmadan her kesimden insanın bilet almasına olanak vermektedir. Metro otobüs firması yirmi yıldır lider ve güçlü taşımacılık hizmeti ile tercih edilen önemli bir firmadır. Firmanın gün geçtikçe büyüyen ve gelişen yapısı sektörde rekabet ortamının oluşmasına neden olmaktadır. İstenilen her yere yolculuk yapma imkanı veren Metro Turizm Türkiye’nin en doğusundan en batısına kadar tüm güzergahlarında kendini göstermektedir. Doğu batı ayırmadan her bölgeye yolcu taşımacılığı yapan ve size misafir olduğunuzu hissettiren firmadan alacağınız Metro otobüs bileti ile istediğiniz yere ulaşmanız sağlanmaktadır. Metro ile hayırlı yolculuklar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *